Ekşioğlu Evden Eve Nakliyat, Kocaeli merkezli başta Gebze ve tüm ilçelerine uzun yıllardır ilkesinden şaşmadan kalite marjını asla düşürmeden hizmet vermekte, hem evden eve nakliyat, hem de tüm nakliye hizmetlerinde bu bölgede yaşayan halkın güvenerek seçtiği tek firma olma yönünde emin adımlarla ilerlemektedir.

Hizmeti ilkeleri dahilinde sorumluluklarını yerine getirme aşamasında büyük özverili ve sağduyulu çalışması ile gerçekleştiren firmamız, hizmet verdiği her müşteriden, memnuniyet ve güven olarak %100 destek almış, bugün Kocaeli evden eve nakliyat ve gebze evden eve nakliyat firması arayan eşyalarını güvenli ve profesyonel bir firma ile taşıtmak isteyen kişi ve kurumlara referans olarak gösterilen firma olmuştur.

Personelimizin uzman, eğitimli, profesyonel ve sözleşmeli oluşu, kullandığımız ambalaj ve paketleme malzemesinin seçiminde gösterdiğimiz titizlik bugün firmamız seçen müşterilerin tercihlerinde ön planda tutması yönünde öncü olmuştur.

Firmamızın siz müşterilerine sunduğu birçok avantajı olması hem kaliteli bir taşıma hemde uygun fiyatlı olması müşteriyi ekonomik açıdan dara sokmadan nakliyesini gerçekleştirme yönünde kolaylık sağlamıştır.